این مطلب ۱۰۷ بار خوانده شده
به همت سپاه ناحیه بسیج عشایری لرستان :

قرارگاه زیست محیطی با موضوع با موضوع مقابله با کرونا تشکیل شد

فرمانده سپاه ناحیه بسیج عشایری لرستان بیان کرد: با تمام توان و امکانات آمادگی لازم جهت کمک به شبکه بهداشت لرستان را داریم و تمامی امکانات و نیروها جهت کمک به مردم و عشایر استان را پایه کار خواهیم آورد.

"سیاوش رستمی" فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایری در جلسه این قرارگاه در ناحیه اظهار داشت :ابتدا باید ضمن بررسی ابعاد پیشگیری انتقال ویروس کرونا ، از ظرفیت های شبکه گسترده مردمی بسیج جهت ریشه کنی ویروس و همچنین آموزش عمومی به آحاد مردم سطج مناطق عشایری از طریق مساجد و پایگاه های بسیج و فضای مجازی صورت پذیرد.

وی بیان کرد: با تمام توان و امکانات آمادگی لازم جهت کمک به شبکه بهداشت استان را داریم و تمامی امکانات و نیروها جهت کمک به مردم و عشایر استان پایه کار خواهیم آورد.

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان گفت: با نصب بنر آموزشی در سطح بخش ها  و روستاها آموزش پیشگیری از ویروس کرونا و به زودی کارگاه های تولید ماسک در سطح مناطق عشایری راه اندازی خواهد شد و بسیج عشایری لرستان همواره در تمامی مراحل بحران در کنار مردم و مسئولین خواهد بود.

رستمی در پایان تصریح کرد: نسبت به ضد عفونی کردن محل های عمومی ، مساجد،پایگاه های بسیج ، روستاها و سایر مناطق عشایری این ناحیه با حضور گروه های جهادی در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات