این مطلب ۷۳ بار خوانده شده
با حضور جانشین فرماندهی عشایر استان انجام گرفت:

نشست بصیرتی با موضوع خطرات ماهواره در پایگاه بیت المقدس روستای تنگاری حوزه امام علی(ع) دشتروم+تصاویر

بسیج عشایر:همزمان با سی و پنجیمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین نشست بصیرتی با موضوع خطرات ماهواره به همت حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع)دشتروم در ناحیه عشایری استان کهگیلویه وبویراحمد در مسجد امام حسین(ع) روستای تنگاری برگزارشد.

به گزارش بسیج عشایر از یاسوج؛ همزمان با سی و پنجیمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین نشست بصیرتی با موضوع خطرات ماهواره به همت حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع)دشتروم ناحیه عشایری استان کهگیلویه وبویراحمد باحضور جانشین فرماندهی ناحیه و فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از بسیجیان، در مسجد امام حسین(ع) روستای تنگاری برگزارشد.

جانشین ناحیه عشایری در ابتدا این نشست به تأثیرات مخرب استفاده از ماهواره و آسیب های آن بر خانواده علی الخصوص جوانان اشاره نمود و سپس اظهار داشت که امروز دشمن بیش از هر چیز دیگری بر روی شبکه های ماهواره سرمایه گذاری کرده که حدود ۸۵ درصد برنامه های شبکه های ماهواره ای بی محتوا و مخرب است.

در ادامه دکتر علی صداقت طی سخنانی عنوان کرد دلایلی همچون جو زدگی، بیکاری، لذت گرایی و دور بودن از فضای معتوی خانواده را به استفاده از ماهواره ترغیب می کند و از بین رفتن حجاب و ترویج فرهنگی برهنگی از اثرات سوء این شبکه های ماهواره ای است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.